O firmě

Naše firma byla založena v listopadu 1999, jako společnost s ručením omezeným.

Firmu založili tři společníci:

Michal Rieger, Vendula Pašková, Jaroslava Kohoutová.


Od 1. dubna 2010 dochází ke změně obchodních podílů v naší společnosti. 

Michal Rieger vlastní 80%  podíl společnosti a zbývajících 20 % má v majetku slečna Vendula Pašková. 

           

Oba společníci jsou zárověň jednateli společnosti.

 

Rozhodovací pravomoci od 1. dubna 2010 přebírá Michal  Rieger

V případě jakéhokoliv problému, stížnosti či připomínek mě kontaktujte na:

 telefonu 377 260 222 nebo 603 89 30 65.


Oborem naší činnosti je velkoobchod s ovocem a zeleninou. Expedujeme pro Vás zboží ze všech míst na světě, kde je zboží, které požadují naši zákazníci.

Na našem skladu najdete celý sortiment čerstvého ovoce a zeleniny - banány, brambory, citrusy, kořenová zelenina apod. Na objednávku předem je možné dodat i široký sortiment exotického ovoce a zeleniny z celého světa.

Specializujeme se na dodávky kvalitních českých i dovozových odrůd brambor v dobré kvalitě a podle varnosti typu A (salátové) a B (přílohové). V nabídce máme celoročně 25 kg balené i pro konečné spotřebitele - 2 kg balení. 

Zajišťujme celoročně dodávky vakuově balených loupaných brambor - balení 5 kg a 10kg.

Naše společnost působí v západních Čechách. Rozvážíme pouze na základě telefonických nebo písemných objednávek v okresech Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, částečně okresy Rokycany (jen Radnicko), Klatovy, Domažlice a Karlovy Vary. Dle přání zákazníků a našich rozvozních možností.

Mezi naše významné zákazníky patří dvě celé sítě prodejen Jednota. A dále velké množství drobných prodejců a soukromníků, na které se specializujeme. Dále zásobujeme přes  60 základních, speciálních či mateřských škol v celém kraji. Mezi naše odběratele patří Psychiatrická nemocnice v Dobřanech a několik domovů či penzionů pro důchodce.  Další naší oblastí, o kterou usilujeme, je uspokojování poptávky hotelových a restauračních zařízení, kterých v současnosti závažíme více jak 50 provozoven v Plzni.

Samozřejmostí je osobní výběr zboží z našeho skladu v Plzni, kde poskytujeme při platbě v hotovosti nejnižší možné ceny bez přirážky na dopravu.

Na základě Vaší objednávky dovezeme zboží přímo až k Vám. Objednávky můžete nahlásit telefonicky, zaslat emailem nebo objednat na našem webu.

Naše společnost má vlastní dodávky a nákladní auta, které Vám vybrané zboží zavezou až k Vám.

 

Povinně zveřejněné údaje o nás naleznete na těchto webových stránkách:
or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-detail 

Vitamix s.r.o.
Copyright © 2015 VITAMIX s.r.o.
VITAMIX, s.r.o.
velkoobchod s ovocem a zeleninou
Jateční 1723/12, Plzeň 301 00